Examens in Akkrum, Burgum, Feanwalden en de Westereen

De Judo Kings hebben in de week van 15 tot en met 18 mei op alle locaties examens, tijdens de examens kunnen de judoka’s laten zien wat ze geleerd hebben en hoe goed ze de technieken kunnen uitvoeren, als dit goed gaat dan verdienen ze of een slip op hun judo band of een geheel nieuwe judoband. Alle judoka’s beginnen met de witte band, maar na de witte band kunnen ze de gele band, oranje band, groene band, blauwe band en de bruine band halen op de judo club. Als ze dan 16 zijn en een jaar lang de bruine band hebben dan kunnen ze in Assen meedoen aan de DAN graad examens en kunnen ze de zwarte band verdienen.

Uitslagen van de examens in Akkrum

Groep 1 Groep 2
Nika Jansen Geel + Oranje
Thomas Lemstra Wit + Groen
Ruben Brouwer Wit + Groen
Kayle Jansen Wit + Groen
Harm Wiersma Wit + Oranje
Wander Gildemacher Wit + Oranje
Rowan Wit + Oranje
Wouter Ziel Geel + Groen
Roan Boersma Geel + Oranje
Jesse Meeter Geel + Oranje
Job Kalsbeek Geel + Oranje
Wester Kamminga Geel + Oranje
Steyn Bos Geel + Oranje
Joep van Rooij Geel + Oranje
Pieter Bergsma Geel + Oranje
Matte Petersen Gele band
Aise Postma Wit + Oranje
Jasmijn Nijmeijer Wit + Oranje
Tim Flinterman Wit + Oranje
Jort Wit + Bruin
Jelte Wit + Blauw

Uitslagen van de examens in Burgum

Groep 1 Groep 2
Johan Bart Postma Oranje + Groen
Geert vd Veen Oranje + Groen
Rosalie vd Meer Oranje
Liuwe Westra van Overveld Oranje
Hessel Keulen Geel + Bruin
Samuel Reitsma Geel + Bruin
Edze Tijsma Geel + Groen
Elske vd Veen Geel + Groen
Friso Elzinga Wit + Bruin
Jemke de Boer Wit + Blauw
Hugo Smith Wit + Groen
Gradus Bergsma Wit + Groen
Cornelis Bergsma Wit + Groen
Fokke Andries Storm Wit + Oranje
Brian Smid Groene band
Boaz Elzinga Groene band

Thijs Boorsma Groene band
Laurens Oranje + Bruin
Durk de Haan Oranje + Bruin
Hille de Boer Oranje + Bruin
Peet de Boer Oranje + Bruin
Ivan Terpstra Oranje + Bruin
Margje Busstra Oranje + Bruin
Jurjen Wedzinga Oranje + Bruin
Youri Sipma Oranje band

Uitslagen van de examens in Feanwalden

Groep 1 en 2 Groep 3
Hessel Keulen Geel + Bruin
Dominic Keijzers Geel + Groen
Jelmar Reitsma Geel + Groen
Tijl Möllers Geel
Jesse Eve Visser Geel
Ava Beks Wit + Bruin
Jayden Dijkstra Wit + Bruin
Rutger Heeling Wit + Blauw
Jesper de Groot Wit + Blauw
Timo Sijen Wit + Blauw
Anne Sophie Visser Wit + Groen
Levi Visser Wit + Geel
Pieter Jan Wit + Geel
Troy vd Veen Bruin
Quinten vd Veen Bruin
Rixt Geertsma Bruin
Paul van der Weg Bruin
Lucia van der Veen Blauw + Bruin
Mark Klokman Blauw
Agnes Elzinga Blauw
Sem Walinga Blauw
Boaz Elzinga Groen + Bruin
Geale Meindertsma Groen + Blauw
Wesley Smid Groen + Blauw

Minke de Ruiter Groen + Blauw
Angelique vd Veen Groen + Blauw
Brian Smid Groen
Ruben Walinga Groen

Uitslagen van de examens in de Westereen

Groep 1 en 2 Groep 3
Jarno Veenstra Geel
Matthijs Koenhen Geel
Lennard Koenhen Geel
Sannah Dijkstra Geel
Jetse Postma Geel
Kris Postma Wit + Bruin
Jarno Jesse Melgers Wit + Bruin
Mark de Bruin Wit + Bruin
Willem van der Woude Wit + Blauw
Wesley de Vries Wit + Blauw
Thieme Wijbenga Wit + Blauw
Alwin Hoeksma Wit + Blauw
Johan Kuiper Wit + Groen
Daniel vd Werf Wit + Groen
Ale Jon Reinders Wit + Oranje
Sem Wit + Oranje
Luc de Bruin Wit + Oranje
Wytze Ate Postma Wit
Ashwin Smits Blauw + Bruin
Tjarko Faber Blauw
Hayco Visser Blauw
Hidde van der Heide Groen + Blauw

Pieter Dijkstra Groen + Blauw
Jelle Wietse de Haan Groen
Auke de Haan Groen
Laurens van der Heide Oranje + Blauw
Henk van der Veen Oranje + Blauw
Marc Veenstra Oranje + Blauw
Jayden Smits Oranje + Blauw
Ruben Faber Oranje + Groen
Senne Veenstra Oranje + Groen
Matthijs Luinstra Oranje
Marnick vd Lei Oranje
Anne Kim Kempenaar Geel + Groen
Frederik Weening Geel + Oranje
Willianne van de Poele Geel
Quentin Venema Wit + Oranje

Post Author: Niels Beres

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *