Examen Uitslagen

Deze week zijn de examens op alle locaties, het gaat echt super!

Gorredijk

Lex Blank Wit + Groen
Merle Verweij Wit + Oranje
Ids Aking Wit + Oranje
Karst Vlietstra Wit + Oranje
Chris vd Heide Wit + Oranje
Reense Bouwhuis Wit + Oranje
Rinze vd Hoek Wit + Geel
Dylan Post Wit + Geel
Yassir Faiz Wit + Geel
Lys Aking Wit + Geel
Kick Wit + Geel
Hijsam Wit + Geel
Damla Wit + Geel
Damian Wit + Geel
Milan Wit + Geel
Joyce Wit + Geel
Jeske Wit + Geel
Jurre Steenge Oranje + Blauw
Inaya Verharen Oranje band
Sven Jager Oranje band
Maarten Brinker Oranje band
Britt de Vries Wit + Bruin
Svenne Rooker Wit + Bruin
Thijs vd Honing Wit + Bruin
Edo vd Werf Wit + Bruin
Arwin de Haan Wit + Blauw
Sem Hofman Oranje + Groen
Hylko Bouwhuis Wit + Groen
Jens Laagland Wit + Oranje

Akkrum

Nika Jansen Geel + Groen
Kaja Jansen Wit + Blauw
Thomas Lemstra Wit + Blauw
Dion Gaaben Xiang Wit + Groen
Roan Pater Wit + Groen
Ruben Matteo Brouwer Wit + Blauw
Marije Moen Wit + Geel
Bo Qin Witteveen Wit + Geel
Inge Nijland Wit + Geel
Johnie de Lange Wit + Geel
Naud de Ridder Wit + Geel
Wander Gildemacher Wit + Groen
Wisse Wit + Geel
Maja Wit + Geel
Wouter Ziel Geel + Blauw
Steyn Bos Geel + Groen
Wester Kamminga Geel + Groen
Job Kalsbeek Geel + Groen
Pieter Bergsma Geek + Groen
Roan Boersma Geel + Groen
Jesse Meeter Geel + Groen
Malte Petersen Geel + Oranje
Jort van der Meer Gele band
Tim Flinterman Wit + Bruin
Jelte Groothedde Wit + Bruin

Burgum

Samuel Reitsma Oranje band
Edze Tijsma Geel + Bruin
Lieke Elzinga Geel + Bruin
Milan Alex Nonkes Geel + Oranje
Alexander Reitsma Gele band
Mark de Bruin Gele band
Friso Elzinga Gele band
Jemke de Boer Wit + Bruin
Fokke Andries Storm Wit + Blauw
Cornelis Bergsma Wit + Blauw
Gradus Bergsma Wit + Blauw
Luc de Bruin Wit + Blauw
Ale Jon Reinders Wit + Blauw
Willem Terluin Wit + Oranje
Thijs Boorsma Groene band
Rico Adema Blauwe band
Lupita Adema Groen + Blauw

Marc Veenstra Groene band
Jurjen Wedzinga Groene band
Geert vd Veen Groene band
Louwrens Haantjes Groene band
Youri Sibma Oranje + Blauw
Elske vd Veen Oranje band
Nadja Rokic Geel + Blauw
Jarno Veenstra Geel + Blauw
Niet aanwezig
Boaz Elzinga Groene band
Brian Smid Groene band
Angelique vd Veen Groene band
Minke de Ruiter Groene band
Ivan Terpstra Oranje band
Margje Busstra Oranje band
Johan Bart Postma Oranje band

Feanwalden

Dominic Keijzers Geel + Bruin
Gjalt Feenema Geel + Blauw
Jayden Dijkstra Gele band
Rutger Heeling Wit + Bruin
Jesper de Groot Wit + Bruin
Marrin Raap Wit + Bruin
Timo Sijens Wit + Bruin
Pieter Jan Bergsma Wit + Oranje
Ingrid de Ruiter Wit + Oranje
Kevin Dijkstra Wit + Groen
Pieter Dijkstra Groen + Blauw
Minke de Ruiter Groen + Blauw
Angelique vd Veen Groen + Blauw
Daphne de Jong Blauw + Bruin

Matthijs Luinstra Groene band
Leco Terpstra Groene band
Wesley Smid Blauwe band
Annemarie de Bruin Blauwe band
Sem Walinga Bruine band
Boaz Elzinga Groen + Bruin
Brian Smid Groen + Bruin
Ivan Terpstra Oranje + Bruin
Ruben Walinga Groen + Bruin
Margje Busstra Groene band

Witmarsum

Wit – geel; Lennart Wagenaar en Manno Paans
Wit – groen; Sylvie van Dijk en Mica Paulusma
Wit – blauw; Ben Grömmel
Wit – bruin; Hessel Ydema
Gele band; Lisa Dam, Jurjen Postma, Mees van der Kooij
Geel – groen; Olaf vd Heide
Geel – bruin; Hessel Landskroon en Finn O’Connor
Oranje band; Rixt Westra, Benyam Bossack, Riemer Jelte Buwalda, Teije Kingma, Amara Buwalda en Jacob Wijnja
Oranje – blauw; Jouke Kingma
Groen – bruin; Duncan vd Heide
Blauwe band; Anna Fleur Visser

de Westereen

Ashwin Smits Blauw + Bruin
Johan Bart Postma Oranje + Blauw
Henk vd Veen Oranje + Bruin
Hidde vd Heide Blauwe band
Tjarko Faber Blauw + Bruin
Senne Veenstra Oranje + Blauw
Hayco Visser Blauw + Bruin
Marnick vd Lei Oranje + Blauw
Ruben Faber Oranje + Blauw
Jayden Smits Groene band
Rosalie vd Meer Oranje + Groen
Frederik Weening Geel + Groen
Jetse Postma Geel + Groen
Willianne van Poele Geel + Blauw
Quentin Venema Wit + Blauw
Matthijs Koenhen Geel + Oranje
Lennart Koenhen Geel + Groen
Sannah Dijkstra Geel + Groen

Damwald

Hendrik Gnossen Wit + Blauw
Jade Vrieswijk Wit + Bruin
Kornelis Halma Wit + Blauw
Daan Dijkstra Wit + Groen
Laura Dijkstra Wit + Blauw
Rienk Sjoerdsma Bruine band
Yme Pieter Sjoerdsma Blauwe band
Rebecca Veenstra Oranje band
Siemen Batema Groene band
Nathan Postma Oranje band
Griet Feenstra Groen + Bruin

Post Author: Niels Beres

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *